Panduit Corp
제품 번호:
PV14-8LFX-M
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
CONN SPADE TERM 14-16AWG #8 BLU
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$0.456
$0.456
10
$0.4427
$4.427
25
$0.43282
$10.8205
50
$0.42275
$21.1375
100
$0.412775
$41.2775
500
$0.402667
$201.3335
1000
$0.372466
$372.466
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Insulation | Insulated |
| Color | Blue |
| Width - Outer Edges | 0.290" (7.37mm) |
| Terminal Type | Spring, Snap |
| Contact Finish | Tin |
| Termination | Crimp |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Length - Ring Center to Termination | - |
| Product Status | Obsolete |
| Wire Gauge | 14-16 AWG |
| Stud/Tab Size | 8 Stud |
| Series | Pan-Term® |
| Length - Overall | 1.010" (25.65mm) |
| Insulation Diameter | 0.200" (5.08mm) |
| Contact Material | Copper |
| Mfr | Panduit Corp |
| Tongue Inside Opening | 0.170" (4.32mm) |
| Features | Brazed Seam, Serrated Termination |
| Material - Insulation | Vinyl |
| Package | Bulk |
| Length - Termination | - |
| Base Product Number | PV14 |