Stackpole Electronics Inc
제품 번호:
PV140K3225T
패키지:
-
배치:
-
설명:
MLV, 140V (Vrms), 10%, 3225, 400
수량:
배달:

지불:
RFQ를 보내 주시면 즉시 응답하겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Varistor Voltage (Min) | 198 V |
| Capacitance @ Frequency | 150 pF @ 1 kHz |
| Mounting Type | Surface Mount, MLCV |
| Product Status | Active |
| Varistor Voltage (Typ) | 220 V |
| Varistor Voltage (Max) | 242 V |
| Series | PV |
| Energy | 7.5J |
| Package / Case | 3225 (8063 Metric) |
| Maximum AC Volts | 140 V |
| Mfr | Stackpole Electronics Inc |
| Features | - |
| Number of Circuits | 1 |
| Package | Bulk |
| Maximum DC Volts | 180 V |
| Base Product Number | PV140 |
| Current - Surge | 400 A |