Panduit Corp
제품 번호:
PV2-56RX-XY
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
CONN RING D-SHAPE 2AWG #5/16
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$5.054
$5.054
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Insulation | Insulated |
| Color | Red |
| Width - Outer Edges | 0.680" (17.27mm) |
| Terminal Type | D-Shaped |
| Contact Finish | Tin |
| Termination | Crimp |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Product Status | Obsolete |
| Wire Gauge | 2 AWG |
| Stud/Tab Size | 5/16 Stud |
| Thickness | 0.060" (1.52mm) |
| Series | Pan-Term® |
| Length - Overall | 1.940" (49.28mm) |
| Insulation Diameter | 0.632" (16.05mm) |
| Mfr | Panduit Corp |
| Contact Material | Copper |
| Features | Brazed Seam |
| Material - Insulation | Vinyl |
| Package | Bulk |