E-Switch
제품 번호:
PV3F2B011-314
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
SWITCH PUSHBUTTON SPDT 2A 48V
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$16.264
$16.264
10
$14.58155
$145.8155
25
$13.9403
$348.5075
50
$13.21944
$660.972
100
$12.73874
$1273.874
250
$11.93751
$2984.3775
500
$11.056233
$5528.1165
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Illumination Type, Color | LED, Red |
| Operating Temperature | -20°C ~ 55°C |
| Actuator Marking | No Marking |
| Ingress Protection | IP40 |
| Termination Style | Solder Lug |
| Actuator Type | Round, Button, Flush |
| Panel Cutout Dimensions | Circular - 16.00mm Dia |
| Current Rating (Amps) | 2A (DC) |
| Circuit | SPDT |
| Mechanical Life | 200,000 Cycles |
| Mounting Type | Panel Mount, Front |
| Product Status | Active |
| Illumination Voltage (Nominal) | 12 VDC |
| Series | PV3, LAMB |
| Type | Anti-Vandal, Illuminated |
| Voltage Rating - DC | 48 V |
| Switch Function | On-Mom |
| Electrical Life | 50,000 Cycles |
| Mfr | E-Switch |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | PV3F2 |
| Color - Actuator/Cap | Black |