E-Switch
제품 번호:
PV6F24011-3R1-M15
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
SWITCH PB SPST-NO 2A 48V
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$20.0545
$20.0545
10
$18.2096
$182.096
25
$17.39146
$434.7865
50
$16.47053
$823.5265
100
$15.85683
$1585.683
250
$14.833756
$3708.439
500
$12.661125
$6330.5625
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Illumination Type, Color | LED, Blue/Green/Red |
| Operating Temperature | -20°C ~ 55°C |
| Ingress Protection | IP65 - Dust Tight, Water Resistant |
| Termination Style | Solder Lug |
| Actuator Type | Round, Button, Flush |
| Panel Cutout Dimensions | Circular - 16.00mm Dia |
| Current Rating (Amps) | 2A (DC) |
| Circuit | SPST-NO |
| Mechanical Life | 1,000,000 Cycles |
| Mounting Type | Panel Mount, Front |
| Product Status | Active |
| Illumination Voltage (Nominal) | 1.8, 2.8, 2.8 VDC |
| Series | PV6, LAMB |
| Type | Anti-Vandal, Illuminated |
| Voltage Rating - DC | 48 V |
| Switch Function | Off-Mom |
| Electrical Life | 50,000 Cycles |
| Mfr | E-Switch |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Color - Actuator/Cap | Black |