C&K
제품 번호:
PVA10AH1SNA3.5N V2
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
SWITCH PUSH DPST-NO 0.1A 32V
수량:
배달:

지불:
RFQ를 보내 주시면 즉시 응답하겠습니다.

| Illumination Type, Color | - |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Actuator Marking | No Marking |
| Ingress Protection | - |
| Termination Style | PC Pin |
| Actuator Type | Plunger for Cap |
| Panel Cutout Dimensions | - |
| Current Rating (Amps) | 100mA (DC) |
| Circuit | DPST-NO |
| Mechanical Life | - |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Illumination Voltage (Nominal) | - |
| Series | PVA |
| Type | Keyswitch |
| Voltage Rating - DC | 32 V |
| Switch Function | Off-Mom |
| Electrical Life | 100,000 Cycles |
| Mfr | C&K |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | PVA1 |
| Color - Actuator/Cap | - |