E-Switch
제품 번호:
PVA6LRE21141
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
SWITCH PUSHBUTTON SPST 2A 36V
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$14.0695
$14.0695
20
$12.61505
$252.301
40
$11.436812
$457.47248
80
$11.02095
$881.676
240
$10.327849
$2478.68376
440
$9.565379
$4208.76676
960
$8.5785
$8235.36
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Illumination Type, Color | LED, Blue |
| Operating Temperature | -20°C ~ 70°C |
| Actuator Marking | No Marking |
| Ingress Protection | IP67 - Dust Tight, Waterproof |
| Termination Style | Solder Lug |
| Actuator Type | Round, Button, Domed |
| Panel Cutout Dimensions | Circular - 16.00mm Dia |
| Current Rating (Amps) | 2A (DC) |
| Circuit | SPST |
| Mechanical Life | 100,000 Cycles |
| Mounting Type | Panel Mount, Front |
| Product Status | Active |
| Illumination Voltage (Nominal) | 2.8 ~ 3.7 VDC |
| Series | PVA6L |
| Type | Anti-Vandal, Illuminated |
| Voltage Rating - DC | 36 V |
| Switch Function | Off-On |
| Electrical Life | 100,000 Cycles |
| Mfr | E-Switch |
| Features | Fixed LED Ring |
| Package | Tray |
| Base Product Number | PVA6 |
| Color - Actuator/Cap | Black |