Bourns Inc.
제품 번호:
PVG5A504C03R00
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
TRIMMER 500KOHM 0.25W J LEAD TOP
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$2.793
$2.793
10
$2.4567
$24.567
25
$2.20286
$55.0715
50
$2.11812
$105.906
100
$2.03338
$203.338
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Termination Style | J Lead |
| Tolerance | ±10% |
| Number of Turns | 11 |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Temperature Coefficient | ±150ppm/°C |
| Size / Dimension | Rectangular - 0.189" x 0.138" Face (4.80mm x 3.50mm) |
| Product Status | Active |
| Resistance | 500 kOhms |
| Series | PVG5 |
| Power (Watts) | 0.25W, 1/4W |
| Mfr | Bourns Inc. |
| Resistive Material | Cermet |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Base Product Number | PVG5A |
| Adjustment Type | Top Adjustment |