Hammond Manufacturing
제품 번호:
PVSA19001BK2
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
PANEL FRONT 19X1.7X0.12" BLACK
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$20.634
$20.634
5
$19.4199
$97.0995
10
$18.20675
$182.0675
25
$16.99284
$424.821
50
$16.68922
$834.461
100
$16.385885
$1638.5885
250
$16.143122
$4035.7805
500
$15.778968
$7889.484
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Color | Black |
| Material | Metal, Aluminum |
| Size / Dimension | 19.000" L x 1.720" W x 0.120" H (482.60mm x 43.69mm x 3.05mm) |
| Product Status | Active |
| Weight | 1 lb (453.59 g) |
| Series | PVS |
| Type | Panel, Front |
| For Use With/Related Products | 19" Panel Width Racks |
| Shipping Info | Shipped from Digi-Key |
| Mfr | Hammond Manufacturing |
| Ventilation | Vented |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | PVSA19001 |