Panduit Corp
제품 번호:
PW75F-C20
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
SLIT WRAP 3/4" X 100' BLACK
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$211.6505
$211.6505
10
$205.6066
$2056.066
50
$193.51196
$9675.598
100
$187.464735
$18746.4735
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 50°C |
| Color | Black |
| Material | Polyethylene (PE) |
| Liquid Protection | - |
| Material Flammability Rating | UL94 HB |
| Product Status | Active |
| Type Attributes | Slit Harness |
| Series | Pan-Wrap™ PW |
| Type | Slit Wrap |
| Length | 100' (30.48m) |
| Diameter - Inside, Non-Expanded | 0.750" (19.05mm) |
| Mfr | Panduit Corp |
| Environment Protection | - |
| Diameter - Outside, Non-Expanded | - |
| Abrasion Protection | Abrasion Resistant |
| Features | - |
| Wall Thickness | 0.035" (0.89mm) |
| Diameter - Inside, Expanded | 0.810" (20.57mm) |
| Package | Spool |
| Width | - |
| Base Product Number | PW75 |
| Heat Protection | - |