PWCD-515PC13-13A-01F-BLK
Unirise USA
제품 번호:
PWCD-515PC13-13A-01F-BLK
제조업체:
Unirise USA
설명:
CORD 5/15P - C13 16AWG BLACK 1FT
재고 : 324
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
  • 1
사용자 가이드
Operating Temperature 105°C
1st Connector NEMA 5-15P
Voltage Rating 125V
Color Black
Current Rating (Amps) 13A
2nd Connector IEC 320-C13
Shielding Unshielded
Product Status Active
Wire Gauge 16 AWG
Series -
Length 1.00' (304.8mm)