Unirise USA
제품 번호:
PWCD-C13C14-15A-02F-BLK-P
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
P-LOCK POWER C13-C14 15A BLK 2FT
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$16.967
$16.967
20
$16.625
$332.5
60
$16.283
$976.98
100
$15.9505
$1595.05
200
$15.6085
$3121.7
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | 105°C |
| 1st Connector | IEC 320-C14 |
| Voltage Rating | 125V |
| Color | Black |
| Current Rating (Amps) | 15A |
| 2nd Connector | IEC 320-C13 |
| Shielding | Unshielded |
| Product Status | Active |
| Wire Gauge | 14 AWG |
| Series | P Lock - UNC |
| Length | 2.00' (609.6mm) |
| Approved Countries | Canada, United States |
| Mfr | Unirise USA |
| Approval Agency Marking | CSA, cUL, UL |
| Style | Male Pins (Blades) to Female Sockets (Slots) |
| Features | Locking |
| Package | Bulk |
| Cord Type | SJT |
| Number of Conductors | 3 |