PWCD-C14C15-15A-11F-YLW
Unirise USA
제품 번호:
PWCD-C14C15-15A-11F-YLW
제조업체:
Unirise USA
설명:
CORD C14 - C15 14AWG YELLOW 11FT
재고 : 355
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
  • 1
사용자 가이드
Operating Temperature -
1st Connector IEC 320-C14
Voltage Rating 250V
Color Yellow
Current Rating (Amps) 15A
2nd Connector IEC 320-C15
Shielding Unshielded
Product Status Active
Wire Gauge 14 AWG