Unirise USA
제품 번호:
PWCD-L620PC19-20A-08F-BLK
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
CORD L6/20P - C19 12AWG 8FT
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$21.3845
$21.3845
20
$20.957
$419.14
60
$20.5295
$1231.77
100
$20.102
$2010.2
200
$19.6745
$3934.9
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | - |
| 1st Connector | NEMA L6-20P |
| Voltage Rating | 250V |
| Color | Black |
| Current Rating (Amps) | 20A |
| 2nd Connector | IEC 320-C19 |
| Shielding | - |
| Product Status | Active |
| Wire Gauge | 12 AWG |
| Series | - |
| Length | 8.00' (2.44m) |
| Approved Countries | Canada, United States |
| Mfr | Unirise USA |
| Approval Agency Marking | cUL, UL |
| Style | Male Pins (Blades) to Female Sockets (Slots) |
| Features | Locking |
| Package | Bulk |
| Cord Type | SJT |
| Number of Conductors | 3 |
| Base Product Number | PWCD |