PWR4318WR500JE
Bourns Inc.
제품 번호:
PWR4318WR500JE
제조업체:
Bourns Inc.
패키지:
4318
설명:
RES 0.5 OHM 5% 2W 4318
재고 : 490
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
  • 1
사용자 가이드
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Wirewound
Height - Seated (Max) 0.203" (5.16mm)
Tolerance ±5%
Temperature Coefficient ±90ppm/°C
Size / Dimension 0.433" L x 0.177" W (11.00mm x 4.50mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 4318
Resistance 500 mOhms
Series PWR4318
Power (Watts) 2W