Bulgin
제품 번호:
PX0695/30/63
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
PWR ENT RCPT IEC320-2-2F PNL QC
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$4.104
$4.104
10
$3.72495
$37.2495
25
$3.52754
$88.1885
50
$3.44565
$172.2825
100
$3.28149
$328.149
250
$2.871318
$717.8295
500
$2.789276
$1394.638
1000
$2.379085
$2379.085
2500
$2.215001
$5537.5025
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Number of Positions | 3 |
| Ingress Protection | - |
| Approval Agency | CSA, ENEC, UL, VDE |
| Panel Cutout Dimensions | Rectangular - 32.26mm x 24.77mm |
| Termination | Quick Connect - 0.250" (6.3mm) |
| Material Flammability Rating | UL94 V-0 |
| Mounting Type | Panel Mount, Snap-In |
| Product Status | Active |
| Current Rating - Circuit Breaker | - |
| Series | PX |
| Voltage Rating - Appliance Inlet | 250VAC |
| Panel Thickness | 0.118" (3.00mm) |
| Current Rating - Appliance Inlet | 10A |
| Connector Style | IEC 320-2-2/F |
| Connector Type | Receptacle, Female Sockets |
| Mfr | Bulgin |
| Accomodates a Fuse | No |
| Features | - |
| Filter Type | Unfiltered - Commercial |
| Package | Bulk |
| Switch Features | - |
| Current Rating - Filter | - |
| Base Product Number | PX0695 |
| Fuse Holder, Drawer | - |