Bulgin
제품 번호:
PX0707/S/25
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
CONN RCPT FMALE 25POS GOLD SLDR
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$55.993
$55.993
10
$51.3855
$513.855
25
$49.4095
$1235.2375
50
$47.76239
$2388.1195
100
$45.12728
$4512.728
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Cable Opening | - |
| Backshell Material, Plating | - |
| Insert Material | Polyamide (PA), Nylon |
| Ingress Protection | IP68/IP69K - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof |
| Voltage Rating | 50VAC/DC |
| Shell Size, MIL | - |
| Current Rating (Amps) | 1A |
| Contact Finish Thickness - Mating | 3.90µin (0.099µm) |
| Material Flammability Rating | UL94 HB |
| Product Status | Active |
| Shell Finish | - |
| Shell Size - Insert | - |
| Connector Type | Receptacle, Female Sockets |
| Contact Material | Copper Alloy |
| Mfr | Bulgin |
| Features | Board Lock |
| Contact Finish - Mating | Gold |
| Primary Material | Plastic |
| Operating Temperature | -20°C ~ 70°C |
| Applications | - |
| Number of Positions | 25 (Power) |
| Color | Black |
| Termination | Solder |
| Shielding | Unshielded |
| Orientation | Keyed |
| Fastening Type | Threaded |
| Mounting Type | Panel Mount, Through Hole |
| Mounting Feature | Bulkhead - Front Side Nut |
| Series | Buccaneer®, Standard |
| Shell Material | Polyamide (PA), Nylon, Glass Filled |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | PX0707 |