Bulgin
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$25.631
$25.631
10
$22.44565
$224.4565
25
$21.4757
$536.8925
50
$20.78277
$1039.1385
100
$20.09003
$2009.003
250
$18.981608
$4745.402
500
$18.427397
$9213.6985
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Cable Opening | - |
| Backshell Material, Plating | - |
| Insert Material | Polyamide (PA), Nylon |
| Ingress Protection | IP68/IP69K - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof |
| Voltage Rating | 277VAC/DC |
| Shell Size, MIL | - |
| Current Rating (Amps) | 3A |
| Contact Finish Thickness - Mating | - |
| Material Flammability Rating | UL94 HB |
| Product Status | Active |
| Shell Finish | - |
| Shell Size - Insert | - |
| Connector Type | Receptacle, Female Sockets |
| Contact Material | Brass |
| Mfr | Bulgin |
| Features | - |
| Contact Finish - Mating | Nickel |
| Primary Material | Plastic |
| Operating Temperature | -20°C ~ 70°C |
| Applications | - |
| Number of Positions | 6 (Power) |
| Color | Black |
| Termination | Screw |
| Shielding | Unshielded |
| Orientation | Keyed |
| Fastening Type | Threaded |
| Mounting Type | Panel Mount |
| Mounting Feature | Flange |
| Series | Buccaneer®, Standard |
| Shell Material | Polyamide (PA), Nylon, Glass Filled |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | PX0758 |