Bulgin
제품 번호:
PXMBNI16RPM12ASCM16
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
CONN RCPT MALE 12POS SOLDER CUP
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$25.441
$25.441
10
$22.27465
$222.7465
25
$21.31192
$532.798
50
$20.6245
$1031.225
100
$19.936985
$1993.6985
250
$18.837018
$4709.2545
500
$18.287006
$9143.503
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Cable Opening | - |
| Backshell Material, Plating | - |
| Insert Material | - |
| Ingress Protection | IP67 - Dust Tight, Waterproof |
| Voltage Rating | 60V |
| Shell Size, MIL | - |
| Current Rating (Amps) | 3A |
| Contact Finish Thickness - Mating | - |
| Material Flammability Rating | - |
| Product Status | Active |
| Shell Finish | Nickel |
| Shell Size - Insert | M16-12 |
| Connector Type | Receptacle, Male Pins |
| Contact Material | Brass |
| Mfr | Bulgin |
| Features | - |
| Contact Finish - Mating | Gold |
| Primary Material | Metal |
| Operating Temperature | -25°C ~ 80°C |
| Applications | Industrial, Instrumentation, Medical |
| Number of Positions | 12 |
| Color | Silver |
| Termination | Solder Cup |
| Shielding | Shielded |
| Orientation | A |
| Fastening Type | Threaded |
| Mounting Type | Panel Mount |
| Mounting Feature | Bulkhead - Front Side Nut |
| Series | Buccaneer® M16 |
| Shell Material | Brass |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | PXMBNI |