Bulgin
제품 번호:
PXP7010/06S/ST/0507
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
CONN PLUG FMALE 6P NICKEL SCREW
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$28.899
$28.899
10
$25.30515
$253.0515
25
$24.21208
$605.302
50
$23.43099
$1171.5495
100
$22.649995
$2264.9995
250
$21.400308
$5350.077
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Cable Opening | - |
| Backshell Material, Plating | Polycarbonate/Polybutylene Terephthalate (PBT), Halogen Free |
| Insert Material | - |
| Ingress Protection | IP66/IP68/IP69K - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof |
| Voltage Rating | 600V |
| Shell Size, MIL | - |
| Current Rating (Amps) | 10A |
| Contact Finish Thickness - Mating | - |
| Material Flammability Rating | UL94 V-0 |
| Product Status | Active |
| Shell Finish | - |
| Shell Size - Insert | - |
| Connector Type | Plug, Female Sockets |
| Contact Material | Brass |
| Mfr | Bulgin |
| Features | Backshell, Coupling Nut |
| Contact Finish - Mating | Nickel |
| Primary Material | Plastic |
| Operating Temperature | -40°C ~ 120°C |
| Applications | - |
| Number of Positions | 6 (Power) |
| Color | Gray |
| Termination | Screw |
| Shielding | Unshielded |
| Orientation | Keyed |
| Fastening Type | Bayonet Lock |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Mounting Feature | - |
| Series | Buccaneer® 7000 |
| Shell Material | Polycarbonate/Polybutylene Terephthalate (PBT), Halogen Free |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | PXP7010 |