APEM Inc.
제품 번호:
Q12-7F5BXXB12E
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
LED INDICATOR 12.7MM FLUSH BLACK
수량:
배달:

지불:
RFQ를 보내 주시면 즉시 응답하겠습니다.

| Lens Transparency | Diffused |
| Ingress Protection | IP67 |
| Termination Style | Wire Leads - 7.87" (200.00mm) |
| Viewing Angle | - |
| Panel Cutout Dimensions | 0.50" (12.70mm) |
| Millicandela Rating | 330mcd |
| Product Status | Active |
| Lamp Color | Blue |
| Ratings | DC |
| Series | Q12-7 |
| Lens Style | Round with Flat Top |
| Type | LED |
| Voltage | 12V |
| Mfr | APEM Inc. |
| Features | - |
| Wavelength - Peak | - |
| Lens Color | Blue |
| Package | Bulk |
| Panel Cutout Shape | Round |
| Current | 20mA |
| Base Product Number | Q12-7F5 |
| Lens Size | 8.00mm Dia |