Qualtek
제품 번호:
Q2-F4X-1 1/2-01-QB48IN-5
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
HEATSHRINK 1-1/2" X 4' BLACK
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$10.944
$10.944
5
$10.4709
$52.3545
10
$8.0902
$80.902
20
$7.37675
$147.535
50
$6.9008
$345.04
100
$6.42485
$642.485
250
$6.186856
$1546.714
500
$6.04409
$3022.045
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Inner Diameter - Recovered | 0.375" (9.53mm) |
| Shrink Temperature | 70°C |
| Operating Temperature | -55°C ~ 135°C |
| Storage/Refrigeration Temperature | -50°F ~ 104°F (-10°C ~ 40°C) |
| Color | Black |
| Recovered Wall Thickness | 0.067" (1.70mm) |
| Material | Polyolefin (PO) |
| Product Status | Active |
| Series | Q2-F4X |
| Shrinkage Ratio | 4 to 1 |
| Type | Tubing, Flexible |
| Length | 4.00' (1.22m) |
| Shelf Life Start | - |
| Inner Diameter - Supplied | 1.500" (38.10mm) |
| Mfr | Qualtek |
| Features | Flame Retardant, UV Resistant |
| Shelf Life | 60 Months |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | Q2-F4X-1 |