Littelfuse Inc.
제품 번호:
Q4025J6TP
제조업체:
패키지:
TO-218X Isolated
배치:
-
설명:
TRIAC ALTERNISTOR 400V TO218X
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$6.745
$6.745
10
$6.0952
$60.952
100
$5.045925
$504.5925
500
$4.393959
$2196.9795
1000
$3.82699
$3826.99
2000
$3.685259
$7370.518
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Current - Hold (Ih) (Max) | 100 mA |
| Current - Gate Trigger (Igt) (Max) | 80 mA |
| Voltage - Gate Trigger (Vgt) (Max) | 1.3 V |
| Configuration | Single |
| Triac Type | Alternistor - Snubberless |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | TO-218X Isolated |
| Voltage - Off State | 400 V |
| Series | - |
| Package / Case | TO-218X-3 Isolated Tab |
| Mfr | Littelfuse Inc. |
| Package | Tube |
| Current - Non Rep. Surge 50, 60Hz (Itsm) | 208A, 250A |
| Base Product Number | Q4025 |
| Current - On State (It (RMS)) (Max) | 25 A |