Banner Engineering Corporation
제품 번호:
Q4XTBCOD300-Q8
패키지:
-
배치:
-
설명:
PHOTO SEN CLEAR 300MM BIPOLAR
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$411.35
$411.35
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -10°C ~ 50°C |
| Ingress Protection | IP67, IP68, IP69K |
| Sensing Distance | 0.984" ~ 11.811" (25mm ~ 300mm) |
| Response Time | - |
| Output Configuration | NPN/PNP |
| Sensing Method | - |
| Light Source | Red (655nm) |
| Product Status | Active |
| Connection Method | Quick Connect |
| Series | Q4X |
| Voltage - Supply | 10V ~ 30V |
| Mfr | Banner Engineering Corporation |
| Cable Length | - |
| Package | Box |
| Base Product Number | Q4XTBCOD300 |
| Adjustment Type | - |