APEM Inc.
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$19.9405
$19.9405
10
$15.0423
$150.423
100
$12.63557
$1263.557
500
$11.60406
$5802.03
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Lens Transparency | Diffused |
| Ingress Protection | IP67 |
| Termination Style | Wire Leads - 7.87" (200.00mm) |
| Viewing Angle | 100° |
| Panel Cutout Dimensions | 0.24" (6.10mm) |
| Millicandela Rating | 100mcd |
| Product Status | Active |
| Lamp Color | Blue |
| Ratings | Vf (Typ), If (Max) |
| Series | Q6 |
| Lens Style | Round with Flat Top |
| Type | LED |
| Voltage | 2V |
| Mfr | APEM Inc. |
| Features | - |
| Wavelength - Peak | - |
| Lens Color | Blue |
| Package | Bag |
| Panel Cutout Shape | Round |
| Current | 20mA |
| Base Product Number | Q6F7BXXB |
| Lens Size | 3mm, T-1 |