Q8R3CXXHG110E
APEM Inc.
제품 번호:
Q8R3CXXHG110E
제조업체:
APEM Inc.
설명:
LED PMI RECESSED 110VAC GREEN
사용자 가이드
Lens Transparency Diffused
Ingress Protection IP67
Termination Style Wire Leads - 7.87" (200.00mm)
Viewing Angle 100°
Panel Cutout Dimensions 0.31" (7.87mm)
Millicandela Rating 1900mcd
Product Status Active
Lamp Color Green
Ratings AC
Series Q8
Lens Style Round with Domed Top
Type LED
Voltage 110V
Mfr APEM Inc.
Features -
Wavelength - Peak -
Lens Color Green
Package Bag
Panel Cutout Shape Round
Current 6mA
Base Product Number Q8R3CXXHG
Lens Size 5mm, T-1 3/4