QT Brightek (QTB)
제품 번호:
QBLP679-RGBCW
제조업체:
패키지:
8-PLCC
배치:
-
설명:
LED RGBW DIFFUSED 8PLCC SMD
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$0.722
$0.722
10
$0.46835
$4.6835
100
$0.306755
$30.6755
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Wavelength - Dominant | 624nm Red, 525nm Green, 470nm Blue |
| Configuration | Independent |
| Lens Transparency | Diffused |
| Viewing Angle | 120° |
| Color | Red, Green, Blue, White (RGBW) |
| Current - Test | 20mA Red, 20mA Green, 20mA Blue, 20mA White |
| Millicandela Rating | 500mcd Red, 2200mcd Green, 450mcd Blue |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 5.00mm L x 5.00mm W |
| Height (Max) | 1.65mm |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 8-PLCC |
| Series | QBLP679 |
| Lens Style | Round with Flat Top |
| Package / Case | 2020 (5050 Metric) |
| Mfr | QT Brightek (QTB) |
| Voltage - Forward (Vf) (Typ) | 2V Red, 3.2V Green, 3.2V Green, 3.2V White |
| Features | - |
| Wavelength - Peak | - |
| Lens Color | Yellow |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Base Product Number | QBLP679 |
| Lens Size | 4.50mm Dia |