Samtec Inc.
제품 번호:
QFS-048-04.25-L-D-DP-A
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
CONN DIFF ARRAY RCP 96P SMD GOLD
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$19.323
$19.323
10
$16.7466
$167.466
26
$15.872676
$412.689576
52
$15.642662
$813.418424
104
$13.802408
$1435.450432
234
$12.882247
$3014.445798
442
$12.606196
$5571.938632
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Number of Rows | 2 |
| Number of Positions | 96 |
| Contact Finish Thickness | 10.0µin (0.25µm) |
| Contact Finish | Gold |
| Height Above Board | 0.278" (7.06mm) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Series | Power Q2™ QFS |
| Connector Type | Differential Pair Array, Female |
| Mfr | Samtec Inc. |
| Pitch | 0.025" (0.64mm) |
| Features | Board Guide, Ground Bus (Plane) |
| Mated Stacking Heights | 10mm, 11mm, 14mm |
| Package | Tray |
| Base Product Number | QFS-048 |