Samtec Inc.
제품 번호:
QFS-052-04.25-L-D-A
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
CONN RCPT 104POS SMD GOLD
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$18.297
$18.297
10
$16.02555
$160.2555
25
$15.33338
$383.3345
52
$14.838639
$771.609228
104
$14.344088
$1491.785152
260
$13.552662
$3523.69212
468
$13.156949
$6157.452132
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Number of Rows | 2 |
| Number of Positions | 104 |
| Contact Finish Thickness | 10.0µin (0.25µm) |
| Contact Finish | Gold |
| Height Above Board | 0.278" (7.06mm) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Series | Power Q2™ QFS |
| Connector Type | Receptacle, Center Strip Contacts |
| Mfr | Samtec Inc. |
| Pitch | 0.025" (0.64mm) |
| Features | Board Guide, Ground Bus (Plane) |
| Mated Stacking Heights | 10mm, 11mm, 14mm |
| Package | Tray |
| Base Product Number | QFS-052 |