Samtec Inc.
제품 번호:
QFS-078-04.25-L-D-PC4
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
CONN RCPT 156POS SMD GOLD
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$27.6735
$27.6735
10
$24.2326
$242.326
26
$23.185842
$602.831892
52
$22.437908
$1166.771216
104
$21.689963
$2255.756152
234
$20.493286
$4795.428924
442
$19.894938
$8793.562596
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Number of Rows | 2 |
| Number of Positions | 164 (156 + 8 Power) |
| Contact Finish Thickness | 10.0µin (0.25µm) |
| Contact Finish | Gold |
| Height Above Board | 0.278" (7.06mm) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Series | Power Q2™ QFS |
| Connector Type | Receptacle, Center Strip Contacts |
| Mfr | Samtec Inc. |
| Pitch | 0.025" (0.64mm) |
| Features | Ground Bus (Plane), Power Pins (8) |
| Mated Stacking Heights | 10mm, 11mm, 14mm |
| Package | Tray |
| Base Product Number | QFS-078 |