ebm-papst Inc.
제품 번호:
QG030-148/12
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
FAN BLOWER CF 201X47.5MM 12VDC
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$119.9375
$119.9375
10
$107.79175
$1077.9175
25
$106.27384
$2656.846
50
$99.44182
$4972.091
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Air Flow | 44.0 CFM (1.23m³/min) |
| Noise | 49.0dB(A) |
| Ingress Protection | - |
| Current Rating (Amps) | - |
| Fan Type | Blower, Cross Flow |
| Voltage - Rated | 12VDC |
| Voltage Range | 8 ~ 14VDC |
| Product Status | Active |
| RPM | - |
| Mfr | ebm-papst Inc. |
| Material - Frame | Aluminum |
| Features | - |
| Width | 47.50mm |
| Operating Temperature | - |
| Static Pressure | - |
| Bearing Type | Ball |
| Approval Agency | CE, CSA, UL, VDE |
| Termination | 2 Wire Leads |
| Size / Dimension | Rectangular - 201mm L x 50mm H |
| Weight | 0.56 lb (254.01 g) |
| Lifetime @ Temp. | - |
| Material - Blade | Aluminum |
| Series | QG030 |
| Power (Watts) | 6.2 W |
| Package | Box |
| Base Product Number | QG030 |