APEM Inc.
제품 번호:
QH22L28GC
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
22MM L/HALO BLACK BODY TINTED LE
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$57.2185
$57.2185
10
$47.40405
$474.0405
100
$45.740695
$4574.0695
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Lens Transparency | Clear |
| Ingress Protection | IP67 |
| Termination Style | Wire Leads - 7.87" (200.00mm) |
| Viewing Angle | - |
| Panel Cutout Dimensions | 0.866" (22.00mm) |
| Millicandela Rating | - |
| Product Status | Active |
| Lamp Color | Green |
| Ratings | DC |
| Series | QH |
| Lens Style | Ring with Domed Top |
| Type | LED |
| Voltage | 12V ~ 26.4V |
| Mfr | APEM Inc. |
| Features | - |
| Wavelength - Peak | - |
| Lens Color | Green |
| Package | Bag |
| Panel Cutout Shape | Round |
| Current | 4.2 ~ 20mA |
| Base Product Number | QH22L28 |
| Lens Size | 55.00mm Dia |