/ Oscillators / QMQF326T33-2.0A-45.056
minImg
QMQF326T33-2.0A-45.056
Mercury United Electronics, Inc.
제품 번호:
QMQF326T33-2.0A-45.056
설명:
XTAL OSC TCXO 45.0560MHZ CMOS
사용자 가이드
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Current - Supply (Disable) (Max) -
Spread Spectrum Bandwidth -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.067" (1.70mm)
Frequency Stability ±2ppm
Current - Supply (Max) 24mA (Typ)
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Package / Case 6-SMD, No Lead
Voltage - Supply 3.3V
Output CMOS
Mfr Mercury United Electronics, Inc.
Base Resonator Crystal
Frequency 45.056 MHz