/ Oscillators / QMQF576P25-2.5B-65.536
minImg
QMQF576P25-2.5B-65.536
Mercury United Electronics, Inc.
제품 번호:
QMQF576P25-2.5B-65.536
설명:
XTAL OSC TCXO 65.5360MHZ LVPECL
사용자 가이드
Operating Temperature -30°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.102" (2.60mm)
Frequency Stability ±2.5ppm
Current - Supply (Max) 30mA (Typ)
Size / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Package / Case 6-SMD, No Lead
Voltage - Supply 2.5V
Output LVPECL
Mfr Mercury United Electronics, Inc.
Base Resonator Crystal
Frequency 65.536 MHz