/ Oscillators / QMQF576P33-2.0A-12.500
minImg
QMQF576P33-2.0A-12.500
Mercury United Electronics, Inc.
제품 번호:
QMQF576P33-2.0A-12.500
설명:
XTAL OSC TCXO 12.5000MHZ LVPECL
사용자 가이드
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.102" (2.60mm)
Frequency Stability ±2ppm
Current - Supply (Max) 35mA (Typ)
Size / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Package / Case 6-SMD, No Lead
Voltage - Supply 3.3V
Output LVPECL
Mfr Mercury United Electronics, Inc.
Base Resonator Crystal
Frequency 12.5 MHz