APEM Inc.
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$39.3965
$39.3965
10
$30.78095
$307.8095
100
$29.242045
$2924.2045
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Lens Transparency | Diffused |
| Ingress Protection | IP67 |
| Termination Style | Wire Leads - 7.87" (200.00mm) |
| Viewing Angle | 60° |
| Panel Cutout Dimensions | 0.32" (8.13mm) |
| Millicandela Rating | 8mcd |
| Product Status | Active |
| Lamp Color | Green |
| Ratings | DC |
| Series | QRM |
| Lens Style | Round with Flat Top |
| Type | LED |
| Voltage | 24V |
| Mfr | APEM Inc. |
| Features | - |
| Wavelength - Peak | - |
| Lens Color | Green |
| Package | Bag |
| Panel Cutout Shape | Round |
| Current | 20mA |
| Base Product Number | QRM85BXXG |
| Lens Size | 5mm, T-1 3/4 |