APEM Inc.
제품 번호:
QS121XXHG220
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
INDICATOR 12MM FIXED HI GRN 220V
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$10.773
$10.773
10
$7.809
$78.09
100
$6.45278
$645.278
500
$5.65136
$2825.68
1000
$5.343104
$5343.104
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Lens Transparency | Diffused |
| Ingress Protection | - |
| Termination Style | Solder Lug |
| Viewing Angle | 45° |
| Panel Cutout Dimensions | 0.472" (12.00mm) |
| Millicandela Rating | 1200mcd |
| Product Status | Active |
| Lamp Color | Green |
| Ratings | AC |
| Series | QS |
| Lens Style | Round with Flat Top |
| Type | LED |
| Voltage | 220V |
| Mfr | APEM Inc. |
| Features | - |
| Wavelength - Peak | - |
| Lens Color | Green |
| Package | Bulk |
| Panel Cutout Shape | Round |
| Current | 3mA |
| Base Product Number | QS121XXHG |
| Lens Size | 14.00mm Dia |