QSE-014-01-C-D-DP-A-RT1
Samtec Inc.
제품 번호:
QSE-014-01-C-D-DP-A-RT1
제조업체:
Samtec Inc.
설명:
CONN DIFF ARRAY RCP 28P SMD GOLD
사용자 가이드
Number of Rows 2
Number of Positions 28
Contact Finish Thickness 50.0µin (1.27µm)
Contact Finish Gold
Height Above Board 0.128" (3.25mm)
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Series Q Strip® QSE
Connector Type Differential Pair Array, Female
Mfr Samtec Inc.
Pitch 0.031" (0.80mm)
Features Board Guide, Ground Bus (Plane), Mounting Flange
Mated Stacking Heights 5mm, 8mm, 11mm, 14mm, 16mm, 19mm, 25mm