QST
제품 번호:
QT1M-32.768KDZC-T
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
6.9X1.4 - 32.768KHZ 20PPM @25C 1
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$0.3705
$0.3705
10
$0.3211
$3.211
50
$0.285
$14.25
100
$0.2337
$23.37
500
$0.1976
$98.8
1000
$0.171
$171
5000
$0.15105
$755.25
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Load Capacitance | 12.5pF |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Frequency Tolerance | ±20ppm |
| Height - Seated (Max) | 0.055" (1.40mm) |
| Frequency Stability | - |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 0.272" L x 0.055" W (6.90mm x 1.40mm) |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 65 kOhms |
| Series | QT1M |
| Type | kHz Crystal (Tuning Fork) |
| Package / Case | 2-SMD, No Lead |
| Mfr | QST |
| Frequency | 32.768 kHz |
| Package | Tape & Reel (TR) |