/ Crystals / QT26V-75.000KAZF-T
minImg
QT26V-75.000KAZF-T
QST
제품 번호:
QT26V-75.000KAZF-T
제조업체:
QST
설명:
2X6 - 75KHZ 30PPM @25C 12.5PF
사용자 가이드
Load Capacitance 12.5pF
Operating Temperature -20°C ~ 70°C
Frequency Tolerance ±30ppm
Height - Seated (Max) 0.236" (6.00mm)
Frequency Stability -
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.075" Dia (1.90mm)
Product Status Active
Ratings -
ESR (Equivalent Series Resistance) 50 kOhms
Series QT26V
Type kHz Crystal (Tuning Fork)
Package / Case Cylindrical Can, Radial
Mfr QST
Operating Mode Fundamental
Frequency 75 kHz