/ Crystals / QT325G-48.000MDDE-T
minImg
QT325G-48.000MDDE-T
QST
제품 번호:
QT325G-48.000MDDE-T
제조업체:
QST
설명:
3.2X2.5 20PPM @25C 20PPM (-20 TO
사용자 가이드
Load Capacitance 12pF
Operating Temperature -20°C ~ 70°C
Frequency Tolerance ±20ppm
Height - Seated (Max) 0.035" (0.90mm)
Frequency Stability ±20ppm
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Product Status Active
Ratings -
ESR (Equivalent Series Resistance) 60 Ohms
Series QT325G
Type MHz Crystal
Package / Case 4-SMD, No Lead
Mfr QST
Operating Mode Fundamental
Frequency 48 MHz