/ Crystals / QT532S-27.000MAAE-T
minImg
QT532S-27.000MAAE-T
QST
제품 번호:
QT532S-27.000MAAE-T
제조업체:
QST
설명:
5.0X3.2 30PPM @25C 30PPM (-20 TO
재고 : 1049
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
  • 1
사용자 가이드
Load Capacitance 12pF
Operating Temperature -20°C ~ 70°C
Frequency Tolerance ±30ppm
Height - Seated (Max) 0.041" (1.05mm)
Frequency Stability ±30ppm
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Product Status Active
Ratings -
ESR (Equivalent Series Resistance) 40 Ohms
Series QT532S
Type MHz Crystal
Package / Case 4-SMD, No Lead
Mfr QST
Operating Mode Fundamental
Frequency 27 MHz