/ Oscillators / QTM325P-50.000MBE-T
minImg
QTM325P-50.000MBE-T
QST
제품 번호:
QTM325P-50.000MBE-T
제조업체:
QST
설명:
3.2X2.5 LVPECL 3.3V 50PPM (-40~8
사용자 가이드
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Current - Supply (Disable) (Max) -
Spread Spectrum Bandwidth -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.041" (1.05mm)
Frequency Stability ±50ppm
Current - Supply (Max) 70mA
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Ratings -
Function Enable/Disable
Series QTM325P
Type XO (Standard)
Package / Case 6-SMD, No Lead
Voltage - Supply 3.3V
Output LVPECL
Mfr QST
Base Resonator Crystal
Frequency 50 MHz