/ Oscillators / QTM750-150.000MBE-T
minImg
QTM750-150.000MBE-T
QST
제품 번호:
QTM750-150.000MBE-T
설명:
XTAL OSC XO 150.0000MHZ CMOS SMD
사용자 가이드
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.056" (1.42mm)
Frequency Stability ±50ppm
Current - Supply (Max) 20mA
Size / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Function Enable/Disable
Series QTM750
Type XO (Standard)
Package / Case 4-SMD, No Lead
Voltage - Supply 3.3V
Output CMOS
Mfr QST
Base Resonator Crystal
Frequency 150 MHz