/ Oscillators / QTM750P-133.330MBD-T
minImg
QTM750P-133.330MBD-T
QST
제품 번호:
QTM750P-133.330MBD-T
설명:
XTAL OSC XO 133.3300MHZ LVPECL
사용자 가이드
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.063" (1.60mm)
Frequency Stability ±25ppm
Current - Supply (Max) 70mA
Size / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Function Enable/Disable
Series QTM750P
Type XO (Standard)
Package / Case 6-SMD, No Lead
Voltage - Supply 3.3V
Output LVPECL
Mfr QST
Base Resonator Crystal
Frequency 133.33 MHz