Samtec Inc.
제품 번호:
QTS-075-02-L-D-A
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
CONN HDR 150POS SMD GOLD
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$19.4275
$19.4275
10
$16.834
$168.34
25
$15.95544
$398.886
42
$15.724305
$660.42081
84
$13.874408
$1165.450272
252
$12.949402
$3263.249304
462
$12.671926
$5854.429812
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Number of Rows | 2 |
| Number of Positions | 150 |
| Contact Finish Thickness | 10.0µin (0.25µm) |
| Contact Finish | Gold |
| Height Above Board | 0.278" (7.06mm) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Series | Q Strip® QTS |
| Connector Type | Header, Outer Shroud Contacts |
| Mfr | Samtec Inc. |
| Pitch | 0.025" (0.64mm) |
| Features | Board Guide, Ground Bus (Plane) |
| Mated Stacking Heights | 8mm |
| Package | Tray |
| Base Product Number | QTS-075 |