/ Oscillators / QTT252-38.400MBG-T
minImg
QTT252-38.400MBG-T
QST
제품 번호:
QTT252-38.400MBG-T
제조업체:
QST
설명:
XTAL OSC TCXO 38.4000MHZ SNWV
사용자 가이드
Operating Temperature -30°C ~ 85°C
Current - Supply (Disable) (Max) -
Spread Spectrum Bandwidth -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.031" (0.80mm)
Frequency Stability ±500ppb
Current - Supply (Max) 2mA
Size / Dimension 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Ratings -
Function -
Series QTT252
Type TCXO
Package / Case 4-SMD, No Lead
Voltage - Supply 3.3V
Output Clipped Sine Wave
Mfr QST
Base Resonator Crystal
Frequency 38.4 MHz