/ Oscillators / QVMQF326P25-2.5B-121.500
minImg
QVMQF326P25-2.5B-121.500
Mercury United Electronics, Inc.
제품 번호:
QVMQF326P25-2.5B-121.500
설명:
XO VCTCXO 121.5000MHZ LVPECL
사용자 가이드
Operating Temperature -30°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth -
Absolute Pull Range (APR) ±8ppm
Height - Seated (Max) 0.067" (1.70mm)
Frequency Stability ±2.5ppm
Current - Supply (Max) 30mA (Typ)
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Type VCTCXO
Package / Case 6-SMD, No Lead
Voltage - Supply 2.5V
Output LVPECL
Mfr Mercury United Electronics, Inc.
Base Resonator Crystal
Frequency 121.5 MHz