/ Oscillators / QVMQF574T33-2.0A-74.250
minImg
QVMQF574T33-2.0A-74.250
Mercury United Electronics, Inc.
제품 번호:
QVMQF574T33-2.0A-74.250
설명:
XTAL OSC VCTCXO 74.2500MHZ CMOS
사용자 가이드
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth -
Absolute Pull Range (APR) ±8ppm
Height - Seated (Max) 0.102" (2.60mm)
Frequency Stability ±2ppm
Current - Supply (Max) 24mA (Typ)
Size / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Type VCTCXO
Package / Case 4-SMD, No Lead
Voltage - Supply 3.3V
Output CMOS
Mfr Mercury United Electronics, Inc.
Base Resonator Crystal
Frequency 74.25 MHz