/ Oscillators / QVMQF576P25-2.0A-43.392
minImg
QVMQF576P25-2.0A-43.392
Mercury United Electronics, Inc.
제품 번호:
QVMQF576P25-2.0A-43.392
설명:
XO VCTCXO 43.3920MHZ LVPECL
사용자 가이드
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Current - Supply (Disable) (Max) 18mA (Typ)
Spread Spectrum Bandwidth -
Absolute Pull Range (APR) ±8ppm
Height - Seated (Max) 0.102" (2.60mm)
Frequency Stability ±2ppm
Current - Supply (Max) 30mA (Typ)
Size / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Type VCTCXO
Package / Case 6-SMD, No Lead
Voltage - Supply 2.5V
Output LVPECL
Mfr Mercury United Electronics, Inc.
Base Resonator Crystal
Frequency 43.392 MHz